Hakkımda

1982 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı.
 
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden dereceyle mezun olduktan sonra, önce iflas hukuku alanında daha sonra da sosyoloji bölümünde yüksek lisans yaptı. Özel hukuk alanındaki doktora çalışmaları devam etmektedir.
 
4 yıl İstanbul’da avukat-yönetici olarak çalıştı. Türkiye’nin önemli tahkim davalarında sekreterlik ve rapörtör üyelik görevinde bulundu. İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi’nde 'Uygulamada Avukat' ve 'Tebligat Hukuku' konularında eğitim verdi.
 
2007 yılında Türkiye Gazetesi’nde haftasonu röportajları yaparak başladığı medya serüvenine, TGRT Haber’de 'Modern Yönetimler' adlı program ile devam etti. Bu dönemde genel yayın yönetmenliğini yaptığı Alternatif Bakış Dergisi ile pek çok ödüle layık görüldü. 
 
23. Yasama Dönemi’nde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili danışmanlığı görevinde bulundu.
 
2007 yılında Antalya ve Denizli'de yönettiği seçim kampanyalarına; 2009, 2011, 2014 ve 2018 yıllarında İstanbul, İzmir, Denizli, Uşak ve Aydın gibi şehirlerle devam etti. Bu şehirlerin hepsinde oy rekorları kırıldı.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri'nde Türkiye kampanyası ekibinde yer aldı.
 
2 dönem Futbol Federasyonu Seçimleri’nde merhum Başkan Hasan Doğan ile çalıştı. 
 
2007 yılından bu yana pek çok önemli siyasi isim ve belediye başkanının danışmanlığını yapmaktadır.
 
Ulusal ve uluslararası alanda ses getiren projelere imza atan MÇS Fikir Sanat’ın Ajans Başkanı olup, hasıla ve reyting rekorları kıran sinema filmi ve televizyon dizilerinde imzası vardır.
 
Reklam sektörü alanında çok sayıda ödüle layık görülen MÇS Fikir Sanat’ın imtiyaz sahipliğinde 15 dergi, yüzlerce süreli yayın ve reklam filmi bulunmaktadır. MÇS Fikir Sanat aynı zamanda pek çok ulusal ve uluslararası markanın da reklam ajansı olarak faaliyet göstermektedir.